Flaka Krelani sfidon të ftohtin, pozon me bikini (FOTO)

Flaka Krelani sfidon të ftohtin, pozon me bikini (FOTO)

Këngëtarja e njohur, Flaka Krelani është tejet aktive në rrjetet sociale, ku nuk mungojnë edhe fotot provokuese e të nxehta.

Prej disa vitesh tashmë, këngëtarja është zhvendosur në Amerikë, por nuk harron kurrë të postojë poza të ndryshme dhe provokuese, ashtu si edhe këtë herë!


Flaka ka mahnitur me imazhet e fundit, në të cilat ka sfiduar temperaturat e ulëta teksa pozon e veshur me bikini në mes të dëborës!

Këngëtarja nga Gjakova shihet e veshur vetëm në të brendshme me ngjyrë të zezë dhe një palë çizme, ndërsa nuk munguan as komentet e shumta.

“Do të jetë stuhi nesër”, ka shkruar Flaka në mbishkrimin e fotografive.

Lexo edhe

Video