Firmino barazon rezultatin për Liverpoolin kundër Brightonit – video

Firmino barazon rezultatin për Liverpoolin kundër Brightonit – video

Tanimë është barazuar çdo gjë në stadiumin “Anfield Road”, ku nikoqirët kanë shënuar edhe golin e dytë të ndeshjes.

Gjiganti anglez, Liverpool ka arritur ta shënojë edhe golin e dytë të ndeshjes kundër Brightonit, kështu duke e barazuar rezultatin në 2:2 përmes Roberto Firminos, përcjell KosovaPress.


Firmino shënon golin e dytë personal, dhe të dytin të ndeshjes për Liverpoolin në minutën e 54’.

Golin e gjeni më poshtë.

(20) Thor ⚡ on Twitter: “@LFC Lovely goal by Roberto Firmino https://t.co/rP8jcGGMSK” / Twitter

Lexo edhe

Video