Fillon pjesa e dytë mes United dhe Cityt

Fillon pjesa e dytë mes United dhe Cityt

Ka filluar të zhvillohet minuta e parë e pjesës së dytë të derbit anglez mes Manchester United dhe Manchester Cityt.

Të dy skuadrat ende nuk e kanë gjetur golin e parë të ndeshjes në stadiumin “Old Trafford”, raporton KosovaPress.


Linkun e ndeshjes e gjeni më poshtë.

تفاصيل وموعد مباراة مانشستر يونايتد و مانشستر سيتي بتاريخ 2023-01-14 في دوري الدوري الإنجليزي (kooora4us.io)

Lexo edhe

Video