Fillon ndeshja mes West Ham e Cityt, këtu mund ta ndiqni

Fillon ndeshja mes West Ham e Cityt, këtu mund ta ndiqni

Ka filluar të zhvillohet minuta e parë e përballjes mes West Ham United dhe kampionit anglez, Manchester City, e vlefshme kjo për xhiron e parë të Premier Ligës.

Njëkohësisht, kjo ndeshje do ta mbyll programin e sotëm të kampionatit anglez, ku West Hami dhe City do të synojnë me çdo kusht fitoren për ta nisur në mënyrën më të mirë edicionin 2022/23.


Takimi i fundit mes këtyre dy skuadrave daton në maj të këtij viti, ku asokohe ndeshja përfundoi pa fitues, me rezultat të barabartë 2:2.

Ndërkaq, ndeshjen e sotme mund ta shikoni në këtë link.

https://life.zualih.com/2022/08/what-your-nail-shape-says-about-you.html

Lexo edhe

Video