Fillon ndeshja mes Watfordit e Liverpoolit

Fillon ndeshja mes Watfordit e Liverpoolit

Ka filluar ndeshja në “Vicarage Road” mes skuadrës së Watford dhe Liverpoolit, e vlefshme kjo për xhiron e nëntë të Premier Ligës angleze.


Në xhiron e fundit, Liverpooli barazoi me rezultat 2:2 me Manchester Cityn, kurse Watford pësoi humbje minimale 1:0 kundër Leeds, përcjell KosovaPress.

Momentalisht, Liverpooli zë vendin e dytë në tabelë me 15 pikë, një më pak se lideri Chelsea, kurse Watfordi pozicionohet i 15 në tabelë me vetëm shtatë pikë.

Lexo edhe

Video

error: