Fillon ndeshja mes Valencias dhe Barcelonës, tri pikë jetike për “Blaugranët”

Fillon ndeshja mes Valencias dhe Barcelonës, tri pikë jetike për “Blaugranët”

Ka filluar takimi mes Valencias dhe Barcelonës, në kuadër të xhiros 34 në La Ligën spanjolle.


“Blaugranët” do të kërkojnë me çdo kusht fitoren sot, që të mbajnë gjallë shpresat për titullin e La Liga, ku momentalisht gjenden në vendin e tretë me 71 pikë, pesë sosh më pak se lideri i tabelës Atletico Madridi, përcjell KosovaPress.

Në anën tjetër, Valencia nuk ka pasur një sezon të mirë, ku gjendet në vendin e 14-të në tabelë, me vetëm 36 pikë.

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.