Fillon ndeshja mes United e Everton

Fillon ndeshja mes United e Everton

Ka filluar derbi mes skuadrës së Manchester United dhe Evertonit, e vlefshme kjo për xhiron e shtatë të sezonit të ri të Premier Ligës angleze.


Të dy skuadrat do të synojnë me çdo kusht fitoren sot, ku tre pikët do të jenë të vlefshme për pozitën e parë në tabelë, përcjell KosovaPress.

Ndeshja e fundit mes Manchester United e Everton daton në shkurt të vitit 2021, ku në atë ndeshje nuk kishte fitues pasi që rezultati ishte i barabartë 3:3.

Lexo edhe

Video

error: