Fillon ndeshja mes United e Brighton, këtu mund ta shikoni

Fillon ndeshja mes United e Brighton, këtu mund ta shikoni

Ka filluar të zhvillohet minuta e parë e ndeshjes mes Manchester United e Brighton, e vlefshme kjo për xhiron e parë të Premier Ligës.

Të dy skuadrat përballen me njëra-tjetrën në stadiumin “Old Trafford”, ku edhe do të synojnë të arkëtojnë pikët e plota, përcjell KosovaPress.

Për Unitedin në kampionatin anglez debuton trajneri, Erik Ten Hag së bashku me mbrojtësin Lisandro Martinez dhe mesfushorin danez, Cristian Eriksen.


Po ashtu, Ten Hag ka vendosur që ndeshjen e sotme ta nis pa yllin Cristiano Ronaldo, të cilin e ka lënë në bankën rezervë.

Ndërkaq, ndeshjen mund ta ndiqni në linkun poshtë.

https://life.zualih.com/2022/08/10-dating-apps-and-who-they-are-best-for.html

Lexo edhe

Video