Fillon ndeshja mes Shqipërisë e Izraelit, ja linku ku mund ta shikoni

Fillon ndeshja mes Shqipërisë e Izraelit, ja linku ku mund ta shikoni

Kombëtarja e Shqipërisë dhe ajo e Izraelit luajnë sot për tre pikë në stadiumin “Air Albania”.

Ndeshja e sotme është e vlefshme për kualifikimet në Ligën e Kombeve, ku të dy kombëtaret gjenden në Ligën B të pozicionuara në Grupin 2, përcjell KosovaPress.


Momentalisht, Shqipëria e Izraeli gjenden në kuotën e njëjtë të pikëve, respektivisht nga një sosh.

Ndërkaq, ndeshjen mund ta shikoni më poshtë.

https://twitter.com/i/broadcasts/1ynJOZpvnkyGR

Lexo edhe

Video