Fillon ndeshja mes Portugalisë e Zvicrës

Fillon ndeshja mes Portugalisë e Zvicrës

Tanimë ka filluar të zhvillohet minuta e parë në përballjen tejet interesante mes Kombëtares së Portugalisë dhe asaj të Zvicrës.

Kjo ndeshje po zhvillohet në stadiumin “Lusail Iconic” dhe është e vlefshme për fazën eliminatore të Kampionatit Botëror “Katar 2022”.


Xhaka dhe Shaqiri së bashku me shokët e tyre te Zvicra do të synojnë vetëm fitoren sot dhe ta vazhdojnë ëndrrën në këtë Botëror.

Ndërkaq, më poshtë mund ta gjeni linkun për ta shikuar ndeshjen LIVE.

بث مباشر مباراة البرتغال وسويسرا قناة العرض ووقت المباراة koora live

Lexo edhe

Video