Fillon ndeshja mes Marokut dhe Kroacisë

Fillon ndeshja mes Marokut dhe Kroacisë

Ka filluar të zhvillohet minuta e parë e përballjes mes Kombëtares së Marokut dhe asaj të Kroacisë.

Kroacia do të synojë ta nis aventurën në Kampionatin Botëror me fitore kundër Marokut në stadiumin “Al Byat”, raporton KosovaPress.


Në anën tjetër, Maroku kërkon që ta befasojë Kroacinë dhe të mbajë gjallë shpresat për kualifikim tutje në këtë garë.

Linkun e ndeshjes e gjeni më poshtë.

THIS is how you use foundation, eyeliner & Co. correctly (himtree.com)

Lexo edhe

Video