Fillon ndeshja mes Liverpoolit dhe Chelseat

Fillon ndeshja mes Liverpoolit dhe Chelseat

Tanimë ka filluar të zhvillohet minuta e parë e derbit anglez mes Liverpoolit dhe Chelseat.

Të dy skuadrat e kërkojnë me çdo kusht fitoren në stadiumin “Anfield Road”, në mënyrë që të mbajnë gjallë shpresat për Top 4, raporton KosovaPress.


Linkun për ta shikuar ndeshjen LIVE e gjeni më poshtë.

These 5 fitness hacks will turn your walk into a workout (toshilive.com)  

Lexo edhe

Video