Fillon ndeshja mes Holandës dhe Amerikës

Fillon ndeshja mes Holandës dhe Amerikës

Tanimë ka filluar të zhvillohet minuta e parë e përballjes tejet interesante mes Kombëtares së Holandës dhe asaj të Amerikës.

Ndeshja e sotme është e vlefshme për fazën eliminatore, respektivisht 1/8-ën e finales së Kampionatit Botëror “Katar 2022”, raporton KosovaPress.


Ndeshjen LIVE mund ta ndiqni më poshtë.

5 signs you’ll recognize it (himtree.com)

Lexo edhe

Video