Fillon ndeshja mes Evertonit e Chelseat, këtu mund ta ndiqni

Fillon ndeshja mes Evertonit e Chelseat, këtu mund ta ndiqni

Ka filluar të zhvillohet minuta e parë e përballjes mes skuadrës së Evertonit dhe asaj të Chelseat, e vlefshme kjo për xhiron e parë të Premier Ligës angleze.

Njëkohësisht, kjo do të jetë edhe ndeshja e fundit e programit të sotëm të kampionatit anglez, ku Frank Lampard dhe Thomas Tuchel do të synojnë me çdo kusht fitoren me skuadrat e tyre.


Takimi i fundit mes Evertonit dhe Chelseat daton në maj të këtij viti, ku asokohe skuadra e Lampardit shënoi fitore minimale me rezultat 1:0.

Ndërkaq, ndeshjen e sotme mund ta ndiqni në këtë link.

https://life.zualih.com/2022/08/3-ways-to-do-freckles-that-look.html

Lexo edhe

Video