Fillon ndeshja mes Argjentinës e Australisë

Fillon ndeshja mes Argjentinës e Australisë

Ka filluar të zhvillohet minuta e parë në përballjen tejet interesante mes Kombëtares së Argjentinës dhe asaj të Australisë.

Përballja e sotme është e dyta në kuadër të fazës së eliminatoreve të Kampionatit Botëror “Katar 2022”, raporton KosovaPress.


Messi me shokët e tij do të synojnë me çdo kusht që ta evitojnë ndonjë befasi nga Australia, dhe të kualifikohen në çerekfinale të këtij Botërori.

Ndeshjen LIVE mund ta ndiqi këtu.

This is how facial hair removal works (himtree.com)

Lexo edhe

Video