Fillon ndeshja, këtu mund ta ndiqni Ballkanin kundër Zalgiris

Fillon ndeshja, këtu mund ta ndiqni Ballkanin kundër Zalgiris

Ka filluar ndeshja mes skuadrës së Ballkanit dhe asaj të Zalgiris, e vlefshme kjo për raundin e parë kualifikues drejt Ligës së Kampionëve.

Stadiumi “Fadil Vokrri” është nikoqir i kësaj ndeshjeje, ku po përballen kampioni i Superligës së Kosovës dhe kampioni i Lituanisë, përcjell KosovaPress.


Kjo do të jetë paraqitja e parë historike e Ballkanit në gara evropiane, ku edhe është skuadra e parë vendase që e përfaqëson Kosovën në këtë edicion të Ligës së Kampionëve.

Linkun e ndeshjes e gjeni më poshtë.

https://pasizle160.com/Watch/M552069?fbclid=IwAR0sf7nVg5tniYWI4jg9bkx0ozA_mBGyJEIxG_4X9Gi6c0AXMVgsHF8yPao

Lexo edhe

Video