Fillon ndeshja Drita-Feyenoord

Fillon ndeshja Drita-Feyenoord

Ka filluar ndeshja mes skuadrës gjilanase Drita dhe gjigantit holandez Feyenoord, e vlefshme kjo për raundin e dytë të UEFA Conference League.


Ndeshja e parë zhvillohet në stadiumin “Fadil Vokrri” të Prishtinës, ku Drita paraqitet si vendase, përcjell KosovaPress.

Po ashtu, në disa pjesë të stadiumit tanimë janë mbushur tribunat me tifozë, ku atmosferë tejet e mirë po mbizotëron në këndin e “Intelektualëve”.

Lexo edhe

Video

error: