Fillon finalja e dytë mes Trepçës e Yllit

Fillon finalja e dytë mes Trepçës e Yllit

Tanimë ka filluar ndeshja e dytë e finales së playoff-it mes klubit të basketbollit Trepça dhe Golden Eagle Yllit.

Ndeshja ishte e paraparë që të fillojë nga ora 20:30, por një vonesë e klubit nga Suhareka bëri që takimi të shtyhet për më shumë se gjysmë ore, përcjell KosovaPress.


Ndërkaq, pesëshet e para të dy skuadrave i gjeni më poshtë.

TREPÇA: Andrew Gordon, Rodney Purvis, Amin Hot, Corban Collins, Drilon Hajrizi.

YLLI: Chris Harris, Erjon Kastrati,  Mikaile Tmusic, Henrik Sirko, Dajuan Graf.

Lexo edhe

Video