Fillon dita e dytë e turneut të boksit “Adem Jashari”, zhvillohen shtatë meçet finale

Fillon dita e dytë e turneut të boksit “Adem Jashari”, zhvillohen shtatë meçet finale

Pas katër dueleve gjysmëfinale të cilat u zhvilluan dje, turneu i 22-të ndërkombëtar i boksit “Adem Jashari”, vazhdon sot me duelet finaliste ku do të zhvillohen shtatë meçe finaliste.


Ky është turneu i 22-të me radhë që po zhvillohet në Kosovë dhe po marrin pjesë boksierë nga Kosova, Shqipëria, Maqedonia e Veriut, Sllovakia dhe Bullgaria.

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.

error: