Fillon derbi mes United dhe Cityt

Fillon derbi mes United dhe Cityt

Ka filluar të zhvillohet minuta e parë e derbit të Manchesterit.

Stadiumi “Old Trafford” është nikoqir i kësaj përballjeje, ku United dhe City do të kërkojnë me çdo kusht të arkëtojnë pikët e plota, raporton KosovaPress.


Momentalisht, katër pikë e ndajnë United dhe Cityn në tabelë, ku “Djajtë e Kuq” renditen në pozitën e katërt me 35 pikë, krahas kampionit që zë vendin e dytë me 39 pikë të arkëtuara.

Ndërkaq, linkun për ta shikuar ndeshjen LIVE e gjeni më poshtë.

10 beauty mistakes we should definitely make more often (toshilive.com)

Lexo edhe

Video