Fillojnë pjesët e para në ndeshjet e Ligës së Evropës

Fillojnë pjesët e para në ndeshjet e Ligës së Evropës

Liga e Evropës vazhdon sot me ndeshjet e rikthimit, të vlefshme këto për kualifikim drejt çerekfinales.

Momentalisht janë duke u zhvilluar pjesët e para të ndeshjeve me fillim nga ora 18:55, ku përballjet më interesante janë mes Arsenal e Olympiacos dhe Dinamo Zagreb e Tottenham, përcjell KosovaPress.

Ndeshjet e programit me fillim nga ora 18:55 në Ligën e Evropës e gjeni më poshtë.


Arsenal – Olympiacos

Dinamo Zagreb – Tottenham

Molde – Granada CF

Shakhtar Donetsk – AS Roma

Lexo edhe

Video