Fillojnë ndeshjet në Superligën e Kosovës

Fillojnë ndeshjet në Superligën e Kosovës

Kanë filluar pjesët e para në dy ndeshjet e Superligës së Kosovës, të vlefshme këto për xhiron e 17 të sezonit 2021/22.

Momentalisht, në stadiumin “Bajram Aliu” skuadra e Drenicës është duke zhvilluar ndeshje si vendase kundër Ballkanit, përcjell KosovaPress.


Në të njëjtën kohë, krahas ndeshjes mes Drenicës dhe Ballkanit, skuadra e Gjilanit po zhvillon ndeshje në shtëpi kundër Malishevës.

Drenica – Ballkani

Gjilani – Malisheva

Lexo edhe

Video

error: