Fillojnë ndeshjet në Superligën e Kosovës

Fillojnë ndeshjet në Superligën e Kosovës

Kanë filluar pjesët e para në tri ndeshjet e Superligës së Kosovës, të cilat po zhvillohen në kuadër të xhiros së nëntë të sezonit 2021/22.


Ndeshja më interesante e programit të sotëm është ajo mes Gjilanit e Ballkanit, ku të sy skuadrat do të kërkojnë me çdo kusht fitoren, përcjell KosovaPress.

Në të njëjtën kohë, janë duke u zhvilluar edhe dy ndeshjet e tjera si ajo mes Dukagjinit e Malishevës, dhe kampionit aktual Prishtinës e skuadrës së Llapit.

Lexo edhe

Video