Fillojnë ndeshjet në Superligën e Kosovës

Fillojnë ndeshjet në Superligën e Kosovës

Kanë filluar të dy ndeshjet e programit të sotëm të xhiros së tetë në Superligën e Kosovës.

Ndeshja më interesante do të jetë ajo mes Ballkanit e Drenicës, ku i ndanë një pikë dhe një vend në tabelë, përcjell KosovaPress.


Po ashtu, në stadiumin “Liman Gegaj” ka filluar ndeshja tjetër e programit të sotëm, mes skuadrës së Malishevës dhe asaj të Gjilanit.

FC Ballkani – Drenica (Stadiumi Suva Reka)

Malisheva – Gjilani (Stadiumi Liman Gegaj)

Lexo edhe

Video

error: