Fillojnë ndeshjet në Superligën e Kosovës

Fillojnë ndeshjet në Superligën e Kosovës

Kanë filluar të dy ndeshjet e programit të sotëm të Superligës së Kosovës, të vlefshme këto për xhiron e 27.

Momentalisht, është duke u zhvilluar minuta e 5’ në përballjen mes skuadrës së Ulpianës dhe asaj të Dritës, përcjell KosovaPress.

Ndërkaq, krahas këtij takimi është duke u zhvilluar edhe ndeshja më interesante e këtij programi, ku kampioni aktual Prishtina po zhvillon ndeshje si vendase kundër kampionit aktual të Kupës së Kosovës, Llapit.


Programin e plotë të ndeshjeve të Superligës së Kosovës e gjeni më poshtë.

Minuta e 5’ Ulpiana 0:0 Drita

Minuta e 5’ Prishtina 0:0 Llapi

Lexo edhe

Video