Fillojnë këto ndeshje në Ligën e Evropës

Fillojnë këto ndeshje në Ligën e Evropës

Kanë filluar pjesët e para të ndeshjeve të orarit nga ora 18:45 në Ligën e Evropës, të vlefshme këto për xhiron e tretë të fazës së grupeve.

Ndeshja më interesante është ajo mes skuadrës së Lazios dhe Marseill, që tanimë ka filluar minuta e 1’ në stadiumin “Olimpico”, përcjell KosovaPress.

Po ashtu, në të njëjtin orar ndeshje do të zhvillojë edhe Bayer Leverkusen, i cili është mysafirë i skuadrës spanjolle Real Betis.

Ndeshjet të cilat janë duke u zhvilluar nga ora 18:45 në Ligën e Evropës i gjeni më poshtë.

Real Betis – Bayer Leverkusen


Fenerbahçe – Antwerp

Lazio – Marseille

Ludogorets – Braga

Midtjylland – Crvena Zvezda

Rapid Vienna – Dinamo Zagreb

Lexo edhe

Video

error: