Fillojnë disa nga ndeshjet e Ligës së Evropës

Fillojnë disa nga ndeshjet e Ligës së Evropës

Pas përfundimit të ndeshjeve në Ligën e Kampionëve, sot do të kemi disa sfida  interesante në kuadër të Ligës së Evropës.

Dy nga ndeshjet më të mira të këtij programi do të jenë ajo mes Dinamo Zagreb e West Ham dhe Galatasaray e Lazio, përcjell KosovaPress.

Po ashtu disa nga ndeshjet e programit të sotëm në Ligën e Evropës do të fillojnë nga ora 18:45, kurse ndeshjet e mbetura do të zhvillohen me fillim nga ora 21:00.

Ndeshjet që do të zhvillohen nga ora 18:45 dhe që tanimë kanë filluar i gjeni më poshtë.

Grupi E

18:45 Galatasaray – Lazio

18:45 Lokomotiv Moscow – Marseille

Grupi F


18:45 Midtjylland – Ludogorets

18:45 Crvena Zvezda  SC Braga

Grupi G

18:45 Bayer Leverkusen – Ferencvaros

18:45 Real Betis – Celtic

Grupi H

18:45 Dinamo Zagreb – West Ham United

18:45 Rapid Wien – Genk

Lexo edhe

Video