Fibula me oferta të reja të volitshme për Bodrum

Fibula me oferta të reja të volitshme për Bodrum

Agjencia turistike Fibula Travel vazhdon t’u qëndrojë afër klientëve të saj, duke mos i ndalur ofertat e volitshme përgjatë gjithë sezonit.

Ndiqeni ofertën e radhës për në Turqi.

A je bo gati për Bodrum?

Vetëm me FIBULA,

Nisje direkte për Antalya dhe Bodrum nga:

Prishtina, Shkupi, Tirana, Zvicra, Gjermania, Austria, Belgjika dhe gjithë Europa!

Baia Bodrum 5* – ULTRA All Inclusive, BODRUM – Turqi

Prej: 921€ per person ne dhome dyshe

7 ditë/ 6 netë

Ne çmim përfshihet:

Fluturimi direkt për Bodrum


Transferi: aeroport – hotel – aeroport

Asistencë e stafit FIBULA me bazë ne Bodrum 24/7, gjatë gjithë kohës.

Taksat e aeroportit është: 40€.

Zgjedhe ofertën tuaj, dhe kënaquni 🌹

SIGURI DHE KUALITET 100%

Vetëm me FIBULA your TRAVEL expert!

https://www.fibula-ks.com

Ju mirëpresim në zyret tona në:

038/045/049 24 25 26, Prishtinë

045 875 555, Pejë

045 373 555, Prizren

045 373 666, Gjakovë

Lexo edhe

Video