Fibula me oferta speciale për pushimet më të mira të kësaj vere

Fibula me oferta speciale për pushimet më të mira të kësaj vere

Pushimi më i mirë i jetës tuaj, vetëm me Fibula Travel Agency!

Vetëm me FIBULA,

Nisje direkte për Antalya dhe Bodrum nga:

Prishtina, Shkupi, Tirana, Zvicra, Gjermania, Austria, Belgjika dhe gjithë Europa!

SIAM ELEGANCE HOTELS & SPA 5* Ultra All Inclusive, BELEK – Turqi

Prej: 788€ për person në dhomë dyshe

7 ditë/ 6 netë

Në çmim përfshihet:

-Fluturimi direkt për Antalya

-Transferi: aeroport – hotel – aeroport


-Asistencë e stafit Fibula me bazë ne Antalya -24/7, gjatë gjithë kohës.

-Taksat e aeroportit është: 40€.

Zgjedhe ofertën tuaj, dhe kënaquni 🌹

Siguri dhe kualitet 100%

Vetëm me Fibula your travel expert!

https://www.fibula-ks.com

Ju mirëpresim në zyrat tona në:

038/045/049 24 25 26, Prishtinë

045 875 555, Pejë

045 373 555, Prizren

045 373 666, Gjakovë

Lexo edhe

Video