Festë para selisë së LDK-së në Gjilan

Festë para selisë së LDK-së në Gjilan

Me dhjetëra simpatizantë janë mbledhur para selisë së Lidhjes Demokratike të Kosovës në Gjilan.

Kandidati për kryetar, Lutfi Haziri pas mbylljes së qendrave të votimit, ka deklaruar se kanë fituar bindshëm dhe se do të dalin fitues pa balotazh.


Në Kosovë sot janë mbajtur zgjedhjet e rregullta për kryetar dhe asamblistë të kuvendeve komunale.

Rezultatet e exit-polleve tregojnë se në Gjilan do të shkohet në balotazh.

Lexo edhe

Video

error: