Festë edhe në selinë e LVV-së në Gjilan

Festë edhe në selinë e LVV-së në Gjilan

Përfaqësues të Lëvizjes Vetëvendosje në Gjilan, si dhe simpatizantë të kësaj partie, janë mbledhur në zyret e LVV-së në këtë qytet ku edhe po festojnë.


Ndërkohë edhe Lidhja Demokratike e Kosovës ka nis festimin me fishekzjarre në Gjilan.

Sipas EXIT POLL-it të Radio Televizioni Dukagjini dhe Ubo Consulting, në Gjilan ka balotazh, pasi Lutfi Haziri i LDK-së ka marrë 46.4 % dhe Alban Hyseni i LVV-së ka marrë 40.7 përqind.

Lexo edhe

Video

error: