Fernandez thellon epërsinë e Argjentinës, Meksika në krizë – video

Fernandez thellon epërsinë e Argjentinës, Meksika në krizë – video

Tanimë është shënuar edhe goli i dytë në ndeshjen mes Argjentinës dhe Kombëtares së Meksikës.

Argjentina ka arritur ta thellojë rezultatin në 2:0 në ndeshjen kundër Meksikës, përmes golit të shënuar nga Enzo Fernandez, raporton KosovaPress.


Fernandez shënon në minutën e 87’ për 2:0.

Golin e tij e gjeni më poshtë.

(29) SHA3WAZA on Twitter: “Argentina’s second goal by Fernandez 2-0 ⚽⚽ #ARGMEX #Messi https://t.co/Qjh303SDLQ” / Twitter

Lexo edhe

Video