Ferizaj, burri rrahu gruan dhe demoloi orenditë shtëpiake

Ferizaj, burri rrahu gruan dhe demoloi orenditë shtëpiake

Një burrë u arrestua dje në Ferizaj, pasi dyshohet se pas një mosmarrëveshjeje e ka sulmuar fizikisht një grua dhe ka demoluar orenditë shtëpiake.


Me vendim të prokurorit, i dyshuari u dërgua në mbajtje.

Lexo edhe

Video