Federata e Futbollit të Kosovës në konferencë për media

Federata e Futbollit të Kosovës po mban konferencë për media para ndeshjeve të Ligës së Kombeve kundër Moldavisë dhe Greqisë. 

Lexo edhe

Video

error: