Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Favoriti për president të Barçës ngacmon vajzën: Më telefononi kur të mbushni 18-vjeç

Favoriti për president të Barçës ngacmon vajzën: Më telefononi kur të mbushni 18-vjeç

Zgjedhjet për presidentin e ri të Barcelonës u mbajtën sot dhe favoriti kryesor për fitoren, Joan Laporta, ra në qendër të skandalit.

Në prag të zgjedhjeve të sotme, një vajzë dëshironte një fotografi me Laporta, i cili u pajtua me të, kështu që pas xhirimit të fotografisë ai tha me një buzëqeshje: “Faleminderit, zemër. Kur të bëhesh 18 vjeç, më telefono”.


Ky veprim shkaktoi zemërim në mes të një numri të mirë të tifozëve të Barcelonës. Një tifoz tha që kjo ishte gjëja më e neveritshme që kishte dëgjuar ndonjëherë në jetën e tij, ndërsa kishte nga ata që mbronin Laportën.

Mbështetësit e tij pretendojnë se vajza nuk ishte e mitur dhe se e gjithë kjo ishte një veprim i qëllimshëm për të njollosur reputacionin e burrit të parë të ardhshëm të mundshëm të Barcelonës.

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.

error: