Familjarët tërheqin trupat e tre terroristëve serbë

Familjarët tërheqin trupat e tre terroristëve serbë

Familjet e tre terroristëve të vrarë më 24 shtator në Banjskë të Zveçanit, kanë tërhequr trupat e tyre nga morgu në Institutin e Mjekësisë Ligjore në Prishtinë.


Kjo është bërë pas përfundimit të autopsisë nga autoritetet. Ndëkrohë, KosovaPress mëson se trupat e tre terroristëve kanë arritur në Leposaviq.

Përndryshe, në sulmin terroristë ndaj Policisë së Kosovës, më 24 shtator mbetën të vrarë Stefan Nedeljkoviq nga Zveçani, Bojan Mijailoviq dhe Igor Milenkoviq nga Leposaviqi.

Lexo edhe

Video