Familjarët dalin t’i presin bashkatdhetarët e aksidentuar në Kroaci

Familjarët dalin t’i presin bashkatdhetarët e aksidentuar në Kroaci

Tashmë në Aeroportin Ndërkombëtar “Adem Jashari” në Prishtinë kanë arritur familjarët e bashkatdhetarëve të cilët gjendeshin në autobusin e aksidentuar në Kroaci.


Në aeroport tashmë kanë mbërritur dhe tri ambulanca. Sonte pritet që të sillen në Kosovë disa nga udhëtarët që gjendeshin në autobusin e kompanisë “Deva Tours”.

Aksidenti tragjik ndodhi mëngjesin e së dielës ku 10 persona mbetën të vdekur dhe mbi 40 të tjerë u lënduan.

Lexo edhe

Video

2 Comments

Komentet janë të mbyllura.