Everton, Juventus dhe Inter të interesuar për Luis Alberton

Everton, Juventus dhe Inter të interesuar për Luis Alberton

Skuadrat si Everton, Juventus dhe Inter kanë shprehur interesim për shërbimet e mesfushorit të Lazios Luis Alberto, përcjell “Gazzetta Dello Sport”.


Si duket relacionet mes Inter dhe Lazio nuk janë të mira, kështu me gjasë që një lëvizje tek “Nerazzurët” për Alberton është vështirë të ndodhë, por ati i është ofruar mundësia të qëndroj në Seria A në Itali, me klubet si Juventus e Inter, por spekulohet se edhe Everton janë duke bërë gati një ofertë për mesfushorin spanjoll.

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.

error: