Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Eriksen futet në lojë dhe e kalon në epërsi Interin ndaj Crotones

Eriksen futet në lojë dhe e kalon në epërsi Interin ndaj Crotones

Interi më në fund e ka gjetur golin e epërsisë ndaj Crotones.

U desh të kalonin 69’ minuta lojë për golin e parë të ndeshjes. Ishte Eriksen ai i cili u inkuadrua në lojë dhe realizoi menjëherë pas pak minutash me një goditje të saktë nga jashtë zonës.


Ky ishte goli i tij:

Lexo edhe

Video

error: