Ende pa gola në ndeshjen Drita-Feyenoord

Ende pa gola në ndeshjen Drita-Feyenoord

Pas fillimit të pjesës së dytë, ende nuk është zhbllokuar rezultati në stadiumin “Fadil Vokrri”.


Ka kaluar saktësisht një orë lojë në ndeshjen mes Dritës dhe Feyenoord-it, ku rezultati momental është 0:0, përcjell KosovaPress.

Skuadra e Ardijan Nuhijit është duke treguar paraqitje tejet të mirë ndaj gjigantit holandez, e veçanërisht në repartin defansiv.

Lexo edhe

Video