Enca pyet fansat: Çka është mirë?

Enca pyet fansat: Çka është mirë?

Këngëtarja nga Tirana aktualisht ndodhet në Paris për të kaluar pushimet e saja.

Enca Haxhiaj, e cila së fundi publikoi klipin e saj më të ri muzikor Rakia, ka vënë në pah serish gjoksin e saj bombastik.

Krahas kësaj në foto duket edhe një pjesë e tavolinë e cila na zbulon se cila ishte menyja e ushqimit e 25-vjeçares.


Haxhiaj duket se vazhdon të preferojë pomfritin e njohur francez dhe krahas kësaj ajo ka marrë edhe një pije për të shuar etjen.

“Çka është mirë”, pyet ajo fansat në një postim në Instagram.

Lexo edhe

Video

2 Comments

Komentet janë të mbyllura.