Enca: Mos u bo pis se ta nxo shokun e ngusht!

Enca: Mos u bo pis se ta nxo shokun e ngusht!

Këngëtarja e njohur ka publikuar hitin e saj të fundit Rakia që ka ngjallur interesimin e fansave të shumtë.

Enca Haxhiaj ka nxehur të gjithë me video-klipin e ri provokues teksa ka edhe disa fjalë interesante, të cilat nuk dihet se kujt ia drejton.

“Xhelozia është një sëmundje, shërohuni shpejt”, shkruan 26-vjeçarja nga Tirana në Instagram.


Ajo nuk e ka lënë me kaq dhe ka vazhduar me fjalët provokuese: Mos u boj pis se ta nxo shokun e ngusht!

Lexo edhe

Video

error: