Egzoni, talenti i ri në futboll

Egzoni, talenti i ri në futboll

Ky është Egzon Ajazi, është 13-vjeçar dhe pasioni i tij më I madh është futbolli.


Egzoni ushtron në shkollën e futbollit “Piramida” dhe luan në pozicionin e mesfushorit, ëndrra e tij më e madhe është të bëhet një lojtar i suksesshëm.

Për më shumë klikoni link-un më poshtë;

Lexo edhe

Video