Edi Rama takohet edhe me Ramush Haradinajn

Edi Rama takohet edhe me Ramush Haradinajn

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama, është takuar edhe me kryetarin e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës(AAK), Ramush Haradinaj. Mediet janë lejuar të marrin pamje në fillim të takimit.


Rama po qëndron sot për vizitë zyrtare në Kosovë, ku gjatë ditës ka zhvilluar takim me kryeministrin e Kosovës Albin Kurti.

Po ashtu ka takuar kryetarin e PDK-së Memli Krasniqi, kryetarin e LDK-së Lumir Abdixhiku, kryetarin e AKR-së Behgjet Pacolli dhe kryetarin e Nismës Socialdemokrate Fatmir Limaj.

Lexo edhe

Video

1 Koment

Komentet janë të mbyllura.

error: