Edi Rama mbërrin në Prishtinë, pritet nga Çeku e Rizvanolli

Në Aeroportin e Prishtinës “Adem Jashari” sapo ka arritur kryeministri i Republikës së Shqipërisë, Edi Rama i cili sot do zhvilloj vizitë një ditore në Kosovë bashkë me kabinetin e tij. Rama është pritur nga ministrja e Zhvillimit Ekonomik, Artane Rizvanolli dhe ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Hajrullah Çeku. Kryeministri shqiptar këtë vizitë në … Continue reading Edi Rama mbërrin në Prishtinë, pritet nga Çeku e Rizvanolli