Edhe një futbollist largohet nga Flamurtari

Edhe një futbollist largohet nga Flamurtari

Edhe një tjetër futbollist është larguar nga skuadra “kuqezi” pas përfundimit të këtij edicioni.

Festim Krasniqi është i larguari i radhës nga kjo skuader.

Krasniqi ka falënderuar klubin dhe futbollistët, derisa iu ka uruar kuqezinjve rikthim të shpejtë në Superligë.


“Falenderoj klubin Kf Flamurtari per bashkepunimin. Falenderoj te gjith bashkelojtaret, stafin e trajnereve, tifozet dhe zotri Agim Hasani”.

“Nga sot do te jem lojtar i lire, klubit i deshiroj rikthim sa me te shpejte ne superligë”, ka shkruar Festim Krasniqi.

Flamurtari do të bëjë pjesë në Grupin B të Ligës së Parë./KosovaPress/

Lexo edhe

Video

error: