Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

Edhe Barça kërkon t’i futet luftës për titull, luan për fitore ndaj Cadizit

Edhe Barça kërkon t’i futet luftës për titull, luan për fitore ndaj Cadizit

Humbja e Atletico Madridit dhe fitorja e Real Madridit të shtunën e kanë ndezur luftën për titull në La Liga dhe në këtë garë kërkon të inkuadrohet edhe Barcelona.

Skuadra e Ronald Koeman sot me fillim nga ora 14:00 ballafaqohet me Cadizin dhe nga ky ballafaqim kërkon vetëm tre pikë të reja, përcjell KosovaPress.


Këto janë formacionet zyrtare:

Barcelona: Te Stegen, Dest, Pique, Sergio, Griezmann, Messi, Dembele, Lenglet, Pedri, Alba, De Jong

Cadiz: Ledesma,  Fali, Mauro, Garido, Salvi, Poerera, Negredo, Iza, Sobino, Espino, Jairo,

Lexo edhe

Video

error: