E provon sërish City, kjo është oferta për Harry Kane

E provon sërish City, kjo është oferta për Harry Kane

Manchester City nuk heq dorë nga shërbimet e Harry Kane dhe do të provojë me një ofertë të re për sulmuesin e Tottenhamit.


Sipas “The Guardian”, kampionët e Premier Ligës kanë bërë gati ofertën prej 127 milionë funteve edhe pse drehtuesit e Tottenhamit po kërkojnë 150 milionë funte, përcjellë KosovaPress.

Pikërisht Manchester City dhe Tottenhami do të ballafaqohen në kuadër të xhiros së parë të Premier Ligës të dielën me fillim nga ora 17:30 andaj Kane mund të luajë kundër skuadrës që potencialisht mund të jetë e tij pas pak ditësh.

Lexo edhe

Video

error: