Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

E pabesueshme: Harroi maskën, vendos brekët! – video

E pabesueshme: Harroi maskën, vendos brekët! – video

Një ngjarje e pabesueshme ndodhi në një supermarket në Afrikën e Jugut. Në fakt, një grua në një supermarket, e cila hyri pa maskë në fytyrë, u filmua duke hequr brekët poshtë fustanit dhe duke i vendosur në fytyrë.


Zonja e paidentifikuar fillimisht u paralajmërua që të mos mbante një maskë mbrojtëse dhe të largohej nga institucioni, dhe në vend të kësaj ajo hoqi brekët dhe i vuri rreth kokës së saj.

Qytetarë të tjerë që u gjendën në atë moment mbetën të shokuar. E gjithë ngjarja u filmua dhe u postua në Facebook.

Lexo edhe

Video

error: