Lajme   Biznes   Sport   Covid-19   Video   Kulturë   Magazina   Ngjarje

E papritur, PSG shkarkon trajnerin

E papritur, PSG shkarkon trajnerin

Kampioni i Ligës 1 të Francës Paris Saint-Germain, ka shkarkuar Thomas Tuchel nga detyra e trajnerit, raporton “BILD”.


PSG mbrëmë fitoi me rezultat të thellë 4:0 kundër skuadrës së Strasbourg, dhe arsyet e shkarkimit nuk dihen ende, përcjell KosovaPress.

Lajmi pritet të konfirmohet sot gjatë ditës nga krerët e PSG.

Lexo edhe

Video

error: